Zabierz swoje mapy w teren - szkolenie z użyciem aplikacji „Collector for ArcGIS”
Wiadomość, opublikowana 23-02-2016

Zapraszamy na warsztaty z Collector for ArcGIS, podczas których zaprezentowane zostaną wszystkie etapy pracy począwszy od przygotowania danych, przez tworzenie serwisów obiektowych i mapowych, aż po pracę na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach) w trybie online i offline.

Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną wszystkie etapy pracy począwszy od przygotowania danych, przez tworzenie serwisów obiektowych i mapowych, aż po pracę na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach) w trybie online i offline. Dodatkowo uczestnicy warsztatów zapoznają się z metodami prezentowania wyników inwentaryzacji po zakończeniu pracy w terenie na Kampusie Morasko.

Prowadzący: Marta Samulowska, Esri Polska
Termin: 31 marca 2016 r.
Czas trwania: 3 godziny
Limit: 30 osób
Sala: K1 (Wydział Biologii UAM)
Grupa I: 10:00
Grupa II: 13:00

Wymagana jest podstawowa znajomość oprogramowania ArcGIS for Desktop (możliwe jest zorganizowanie zajęć wprowadzających przed szkoleniem)

Link do rejestracji:

Kontakt (pytania i zapisy na zajęcia wprowadzające do ArcGIS): mag.woj19@gmail.com.