V Wiosenna Szkoła GIS dla Przyrodników - Stacja Ekologiczna w Jeziorach zaprasza studentów!
Wiadomość, opublikowana 10-05-2016

Sekcja BioGIS KNP UAM zaprasza studentów oraz doktorantów na V już edycję Wiosennej Szkoły GIS dla Przyrodników, która odbędzie się w terminie 16-19 czerwca 2016 r. w miejscowości Gołąbki (k.Trzemeszna) - Stacja Ekologiczna w Jeziorach. Zapisy trwają do 3 czerwca 2016 r. Wpisowe wynosi 50 zł (kwota przewidziana jest na pokrycie kosztów wspólnych posiłków). Koszty noclegów i dojazdu pokrywa organizator. Liczba miejsc jest ograniczona!
Rejestracja pod adresem:

W tym roku przewidziane są następujące bloki warsztatów:
- czynna ochrona przyrody na terenie Nadleśnictwa Gołąbki (nietoperzy, uprawa gryki) - zajęcia prowadzone przez pracowników Nadleśnictwa Gołąbki
- zajęcia kameralne i terenowe GIS w pracy leśniczego
- praca z aplikacją na smartfony NaturaList
- warsztaty GIS - ocena zwartości i zróżnicowania drzewostanów metoda wizualną i "ze zdjęcia”
- analiza danych SILP w odniesieniu do terenu badań

Szczegółowy program znajduje się w załączniku pdf.