Umowa o współpracy w ramach programu GeoSTART podpisana
Wiadomość, opublikowana 30-06-2016

Pierwszego czerwca 2016 r. Wydziałowa Pracownia Biologicznych Informacji Przestrzennych WB UAM i firma ProGEA z Krakowa podpisały umowę o współpracy dydaktycznej.

W ramach współpracy firma ProGEA przewidziała możliwość udostępniania licencjuszom i magistrantom z Wydziału Biologii UAM licencji na aplikację LP360, służącą do analiz chmur punktów ALS (LiDAR). Warunkiem udostępnienia licencji jest realizacja pracy dyplomowej, w ramach której wykorzystane będą w/w dane przestrzenne. Wyniki otrzymane w pracach dyplomowych zostaną wykorzystane przez firmę ProGEA do promocji aplikacji LP360. Zainteresowane osoby proszone są kontakt z Wydziałową Pracownią Biologicznych Informacji Przestrzennych.