IV Wiosenna Szkoła GIS dla przyrodników
Wiadomość, opublikowana 08-03-2016

Sekcja BioGIS KNP UAM i Wydziałowa Pracownia Biologicznych Informacji Przestrzennych zapraszają studentów oraz doktorantów na IV już edycję Wiosennej Szkoły GIS dla Przyrodników, która odbędzie się w terminie 28 - 31 maja 2015 r. w miejscowości Gołąbki (k. Trzemeszna).

Zapisy potrwają do 10 maja 2015 r. Po zakończeniu rejestracji organizatorzy przekażą więcej informacji m. in. o uiszczeniu opłaty (ok. 50 zł) na podany numer konta bankowego. Zaplanowana kwota przewidziana jest na pokrycie kosztów noclegów, wyżywienia i przejazdu PKP. Liczba miejsc jest ograniczona!

W tym roku przewidziane są trzy bloki warsztatów:

• zastosowanie GIS/GPS i teledetekcji w badaniach terenowych i kameralnych nad florą synantropijną,
  • narzędzia GIS/GPS w kartowaniu ornitofauny,
  • GIS w analizie i mapowaniu roślinności wodnej (makrofity) wraz z warunkami fizyczno-chemicznymi.

Więcej informacji zostanie przekazane po zakończonej rejestracji.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres organizatorów: mariuszmeissner@gmail.com

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: