Letnia Szkoła Geoinformacji GEO-GORCE 2012
Wiadomość, opublikowana 12-06-2012
Szanowni Państwo,
W imieniu organizatorów (UR Krakow, Esri Polska, Fundacja im. Anny Pasek) zapraszamy do udziału w Letniej Szkole Geoinformacji pod nazwą:
GEO-GORCE 2012, która odbędzie się w sierpniu 2012.

Podstawowe informacje o Szkole Letniej zawarto w Komunikacie nr 1 dostępnym na stronie Laboratorium Geomatyki WL UR w Krakowie (geo.ur.krakow.pl) oraz w załączniku.
Serdecznie zachęcamy Państwa studentów do zgłaszania autorskich projektów badawczych o tematyce związanej ze środowiskiem gór oraz wykorzystujących
technologie geoinformacyjne. Najlepiej zrealizowany podczas obozu projekt, zostanie nagrodzony przekazaniem bezpłatnych licencji studenckich oprogramowania Esri.
Przewidujemy też inne nagrody od sponsorów i organizatorów.
Prosimy o pomoc w zmobilizowaniu zespołów studenckich do zgłoszeń w trudnym okresie sesji egzaminacyjnej.

Zespół BioGIS