Nowa licencja edukacyjna SITE firmy ESRI na oprogramowanie ARCGIS
Wiadomość, opublikowana 17-10-2016

esri Wydział Biologii zakupił roczną licencję edukacyjną SITE firmy ESRI na oprogramowanie ArcGIS 10.3. i wszystkie rozszerzenia (licencja ważna do 31.01.2016 r.).

Dystrybucja nowych kodów odbywać się będzie na takich samych zasadach jak podczas pierwszej edycji. Osoby, które już posiadają zainstalowane oprogramowanie mogą przedłużyć jego działanie bez konieczności ponownej instalacji. Kody przedłużające zostaną przesłane pocztą elektroniczną po wypełnieniu oświadczenia i dostarczeniu go (w przypadku studentów będzie to oświadczenie i skan, lub ksero legitymacji studenckiej) do osób zajmujących się dystrybucją kluczy. Osobą odpowiedzialną za oprogramowanie jest Maciej Nowak, natomiast za dystrybucję kodów Katarzyna Pędziwiatr  (strus.pedziwiatr89@gmail.com) i Łukasz Kowalski (qrchac@amu.edu.pl). 
Informacje dotyczące zasad instalacji oprogramowania oraz pliki do pobrania znajdują się na stronie: https://biogis.amu.edu.pl/biogis/aktualnoci/licencja-site-dla-edukacji-esri-oprogramowanie-arcgis-advanced-na-wydziale-biologii-uam.

Zapraszamy wszystkich pracowników i studentów wydziału do skorzystania z tej możliwości.

Udostępnij:

Share on Google+

Informację wprowadził/a: Maciej Nowak

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.