Sukces Studentów Wydziału Biologii UAM
Wiadomość, opublikowana 04-10-2012
Miło nam zakomunikować, że sekcja BioGIS Koła Naukowego Przyrodników UAM zajęła pierwsze miejsce w konkursie posterów podczas XXI Ogólnopolskiej Konferencji Fotointerpretacji i Teledetekcji "Telegeoinformacja w badaniach i ochronie środowiska". Na nagrodzonym posterze przedstawiono koncepcję projektu studenckiego "Interaktywny atlas różnorodności biologicznej Moraska". Autorami posteru są: K. Achtenberg, P. Konieczna, K. Pędziwiatr, M. Litwin i K. Stachura.