Warsztaty ArcGIS Online
Wydarzenie, trwa od 07-11-2012 do 07-11-2012
W ramach warsztatów podsumowujących pierwszy rok realizacji projektu pod honorowym patronatem Rektora UAM "Interaktywny atlas bioróżnorodności moraska - nowe podejście w zarządzaniu środowiskiem  przyrodniczym" zapraszamy na bezpłatne szkolenie z obsługi narzędzi ArcGIS Online, które zostanie przeprowadzone przez firmę ESRI Polska.

Wydarzenie to odbędzie się 7 listopada 2012 (środa) na Wydziale Biologii. W trakcie warsztatów zaplanowano również sesję referatową.

Warsztaty skierowane są głównie do studentów biorących już udział w projekcie Atlasu Morasko, którego koordynatorem jest sekcja BioGIS. Studenci, którzy wezmą udział w szkoleniu otrzymają bezpłatną roczną licencję programu ArcGIS! Liczba miejsc jest ograniczona (pierwszeństwo dla studentów uczestniczących już w projekcie).

Zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie swojego uczestnictwa na adres: szkolenia.gis@gmail.com. W treści proszę wpisać imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz sekcję KNP. 

                                                     

Sekcja BioGIS KNP

Udostępnij:

Share on Google+

Informację wprowadził/a: Maciej Nowak

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.