Wyjazdy studenckie w ramach Programu ERASMUS+
Wiadomość, opublikowana 08-03-2016

Wydziałowa Pracownia Biologicznych Informacji Przestrzennych (WPBIP) rekomenduje wyjazdy studenckie w ramach Programu ERASMUS+ do Laboratorium ENeC (Espace Nature et Culture) działającego w ramach Uniwersytetu Paris-Sorbonne http://www.paris-sorbonne.fr/presentation-5205.

ENeC specjalizuje się w prowadzeniu analiz przestrzennych GIS związanych z procesami naturalnymi (hydrologia, pedologia), biogeografią, a także ekologią krajobrazu, w szczególności wielkich jednostek miejskich. Opiekunem ze strony laboratorium ENeC jest prof. Marianne Cohen, a ze strony polskiej dr Maciej Nowak (WPBIP). Studentów chętnych na wyjazd stypendialny do Paryża zapraszam do kontaktu mcnowak@amu.edu.pl lub bezpośrednio u koordynatora Wydziału Biologii UAM dr hab. Teresą Lehmann lehmann@amu.edu.pl.