Pracownicy


dr Maciej Nowak

Kierownik Pracowni 

pok. 2.30 D

tel. 61 829-57-50

e-mail: mcnowak@amu.edu.pl

 

dr Paweł Bogawski

Adiunkt

pok. 2.28 D

tel. 61 829-56-13

e-mail: bogawski@amu.edu.pl

 

mgr inż. Katarzyna Dziób

Pracownik inżynieryjno-techniczny

pok. 2.28 D

tel. 61 829-56-13

e-mail: katarzyna.dziob@amu.edu.pl

 

Pracownicy inżynieryjno-techniczni zatrudnieni w projekcie „AMU Nature Collections – online (AMUNATCOLL): digitalizacja i udostępnianie zasobu danych przyrodniczych Wydziału Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu”:

mgr Krystian Florkowski krystian.florkowski@amu.edu.pl

inż. Krzysztof Foremski  krzysztof.foremski@amu.edu.pl

lic. Mikołaj Orczykowski mikolaj.orczykowski@amu.edu.pl

mgr Katarzyna Pietrewicz katarzyna.pietrewicz@amu.edu.pl

mgr Magdalena Wojnarowska magdalena.wojnarowska@amu.edu.pl

pok. 1.52 a

tel. 61 829-55-75

 

 

 

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.